معرفی کوتاه سازمان متخصصین و مدیران ایران تهران

سازمان متخصصین و مدیران ایران تهران

موسسه سازمان غیر دولتی متخصصین و مدیران ایران که هم راستا با خط مشی و اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وزارت خانه های تابعه و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت های عملیاتی اقدام به ارائه خدمات مشاوره ، آموزش ، پژوهش و امور مختلف تخصصی برای دانش آموختگان ، کارآفرینان و کلیه متخصصین و مدیران می نماید و این مجموعه در همین راستا اهداف ذیل را در لوحه کار خود قرار داده است:

 
  1. تلاش در جهت ارائه بهترین کیفیت خدمات به مشتریان با ایجاد زیرساخت های لازم و مطابق با تعهدات موسسه به منظور کسب کامل و یا افزایش رضایت آن ها و همچنین پاسخگویی موثر ، کارا و به هنگام از طریق پایش و اندازه گیری مستمر سطح رضایت طرف قرارداد و رسیدگی به نظرات و شکایات درون و برون سازمانی آنها.
  2. پایبندی ، تلاش و تعهد به پیاده‌ سازی ، نهادینه سازی و بهبود مستمر فرآیندها و استانداردهای نظام های مدیریتی در تمامی فعالیتها و سطوح سازمانی و طرح ریزی و جاری سازی استراتژی ها و اهداف راهبردی و حفظ یکپارچگی سیستم مدیریت کیفیت متناسب با تغییرات محیطی
  3. حفظ محرمانگی دارایی های اطلاعاتی مشتریان ، همکاران ، شرکای تجاری و کلیه ذی نفعان ، ارتقا و بهبود مستمر امنیت اطلاعات سازمان ، افزایش سطح آگاهی و ارتقای فرهنگ امنیت اطلاعات کارکنان ، تشخیص و تحلیل ، واکنش مناسب ، سریع و به هنگام در مقابله با رخدادهای امنیت اطلاعات و ارتباطات.
  4. تلاش به منظور شناسایی و ارزیابی عوامل خطر ساز و پیشگیری از بروز بیماریهای شغلی و مصدومیت ها با مشارکت و مشاوره کلیه کارکنان و بروزآوری رویکردهای حوزه سلامت با اجرای کامل مقررات و استاندارد ها و به کارگیری دانش روز در ارائه مستمر آموزش های فراگیر در استفاده از تجهیزات ایمنی و ترویج فرهنگ کار ایمن
  5. ایجاد محیطی امن و آراسته برای رشد و توسعه حرفه ای کارکنان شرکت و توانمند سازی آنان از طریق ارتقای شایستگی کارکنان و ترویج دانش در راستای ارائه خدمات کیفی به مشتریان ، متناسب با پیشرفت های فناوری روز دنیا.
  6. افزایش انگیزه و ارتقای سطح آگاهی و دانش کارکنان به منظور کاهش سهم انرژی در هزینه های سازمان و همچنین رعایت و اجرای الزامات و استاندارد ها به منظور استفاده بهینه از منابع کشور ، و تلاش در راستای توسعه پایدار کشور.

معرفی کوتاه دوره

الف) بررسی و آموزش راهکارهای یک پروسه شناسایی و تحقیقات بازار موفق

ب) آموزش تخصصی برنامه انسجام بازار و بقا در بازار صادراتی

ج) شناخت بازارهای هدف صادراتی بر مبنای محصول

د)ایجاد کانال های بازاریابی مختص صادرات

برخی از شرکت کنندگان

مرجان   میرزایی

شرکت کننده

حسین   اصغرزاده

شرکت کننده

Connect   Tube

شرکت کننده

سوگل   افشاری

شرکت کننده

برنامه دوره ها

  • پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰
  • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰
  • پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
42

لایک کاربران

2

تعداد دوره های این استاد

2000000

هزینه دوره

7

تعداد شرکت کننده

چرا شبکه کانکـــــتیم ؟

ما در تلاش هستیم تا علاوه بر برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور و بهره‌مندی همه افراد از کیفیت آموزشی یکسان، بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های آموزش و ارتباطات را نیز کاهش دهیم تا مسائلی همچون کرونا، هزینه رفت‌وآمد، شلوغی و ترافیک و ... اختلالی در برگزاری کلاس‌ها و جلسات ایجاد نکنند و افراد بتوانند با خیالی آسوده از طریق یک موبایل یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت از خدمات ما استفاده کند.