معرفی کوتاه استاد

آکادمی بین المللی کانکتیم

من آکادمی بین المللی کانکتیم را توصیه می کنم. یک ترکیب جالب از درسها ، مکالمه ، تمرینات ، گرامر و واژگان وجود دارد. گفتگوها خوب هستند زیرا از زبان گفتار روزمره استفاده می کنند. با تشکر از این ، آسان تر و راحت تر می توانم به تمامی زبان ها  صحبت کنم. امتحانات بدون استرس و در عین حال انگیزه آور هستند.

 

معرفی کوتاه دوره

آکادمی بین‌المللی کانکتیم بستری است جهت تحصیل آنلاین با بالاترین استانداردها و مجرب‌ترین مدرسین. در آکادمی کانکتیم کلاس‌ها به شکلی تعاملی همراه با امکان پرسش و پاسخ و دریافت تکالیف از دانش‌آموزان طراحی شده است. همچنین دانش‌آموزان به پروفایل شخصی خود دسترسی داشته و خواهند توانست با اتکا به روش‌های آموزشی نوین به ارتقای تحصیلی دست یابند.

برخی از شرکت کنندگان

دکتر   باقری

شرکت کننده

سوگل   افشاری

شرکت کننده

Connect   Tube

شرکت کننده

بنین   واصف

شرکت کننده

برنامه دوره ها

  • يکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰
  • دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰
  • سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
  • چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
42

لایک کاربران

33

تعداد دوره های این استاد

هزینه دوره

7

تعداد شرکت کننده

چرا شبکه کانکـــــتیم ؟

ما در تلاش هستیم تا علاوه بر برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور و بهره‌مندی همه افراد از کیفیت آموزشی یکسان، بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های آموزش و ارتباطات را نیز کاهش دهیم تا مسائلی همچون کرونا، هزینه رفت‌وآمد، شلوغی و ترافیک و ... اختلالی در برگزاری کلاس‌ها و جلسات ایجاد نکنند و افراد بتوانند با خیالی آسوده از طریق یک موبایل یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت از خدمات ما استفاده کند.